جاوا اسکریپت بر روی مرورگر شما غیر فعال است .
لطفا آن را در بخش تنظیمات مرورگر خود فعال نمایید.
پس از فعال نمودن آن میتوانید برای برگشت به پورتال اینجا کلیک کنید.
پیغام Generic Host Process

کاربرانی که از ویندوز XP سرویس پک ۲ استفاده کرده و ICS راه‌اندازی می‌کنند حتما با خطای ویندوز XP تحت عنوان Generic Host Process Win32 Services آشنا هستند.


این مشکل از یک Bug در ویندوزXP سرویس پک ۲ ناشی می‌شود. از جمله اختلالاتی که این Bug ایجاد می‌کند، نمایش ندادن اسامی فایل‌های ضمیمه شده به نامه‌های الکترونیکی زمانی پیغام ظاهر می‌شود واین اختلالات رخ می‌دهد که نامه الکترونیکی فرمت Rich text باشد. البته ضمیمه‌هایی که نامشان براساس سیستم DBCS می‌باشد(Double Bytes Character Set) ویا نام فایل بیشتر از۴۲ کاراکتر باشد.

پس از نمایش این پنجره‌ی خطا و پس از گذشت چند ثانیه ارسال و دریافت اطلاعات از اینترنت قطع شده و برای لحظه کوتاهی نیز Theme ویندوزتان به حالت کلاسیک تغییر یافته و مجددا به حالت قبل باز می‌گردد. در چنین مواقعی برای برقراری دوباره ارتباط اینترنتی ADSL راهی جز راه‌اندازی مجدد سیستم (Restart) ندارید.

اما راه حل چیست؟

برای حل این مشکل مراحل زیر را دنبال و اجرا کنید:

۱. ابتدا وصله امنیتی مایکروسافت را از این آدرس با حجم تقریبی ۲ مگابایت دریافت کنید و آن را نصب کنید.

۲. نرم‌افزار رایگان و کوچک ۵۰ کیلوبایتی Windows Worms Door Cleaner را  از اینجا دریافت کنید.

۳. سپس نرم‌افزار را اجرا کرده و در جایی که دایره‌های قرمز رنگ می‌بینید بر روی دکمه‌های مربوط کلیک کنید و با کلیک بر روی دکمه Yes پیغام نمایش داده شده را تایید کنید.  


۴. در پایان از شما خواسته می‌شود تا رایانه خود را Restart کنید.

۵. کار تمام است … دیگر با خطای فوق مواجه نخواهید شد.

 

نظرسنجی لامرد آی سی تی

معمولاً از کدام دستگاه برای اتصال به اینترنت ، بیشتر استفاده می کنید ؟
 

درباره لامرد آی سی تی

شركت « فناوری اطلاعات و ارتباطات لامرد » از بدو تاسيس در سال 1385با هدف ارائه خدمات مناسب و گسترده با استفاده از دانش روز، فعاليت خود را آغاز نموده است. در حال حاضر اين شركت با ارائه يكي از گسترده‌ترين خدمات مبتني بر تکنولوژی روز ، استاندارد‌هاي جديدي را در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات مطرح نموده است.