جاوا اسکریپت بر روی مرورگر شما غیر فعال است .
لطفا آن را در بخش تنظیمات مرورگر خود فعال نمایید.
پس از فعال نمودن آن میتوانید برای برگشت به پورتال اینجا کلیک کنید.
صفحه نخست خدمات اینترنت سرویس پهنای باند
سرویس پهنای باند

بسیاری از شرکتها و سازمانها وجود دارند که ادامه فعالیت تجاری آنها وابسته به اینترنت است. ارسال و دریافت اطلاعات ، ارتباط با سرورهای مختلف برای انجام فعالیت های مالی و همچنین فعالیت اقتصادی این سازمانها بر پایه اینترنت استوار شده است.
شركت فناوري اطلاعات و ارتباطات لامرد با تجربه بسیار در زمینه نصب و راه اندازی انواع سرویس های پهنای باند وسیع یا Broadband، آمادگی دارد که در سطح شهر لامرد و منطقه جنوب سرویس فوق را در اسرع وقت برای متقاضیان راه اندازی نماید.Leased Line
چنانچه امکانات مخابراتی در محل سازمان شما اجازه دهد و نیاز شما به پهنای باند در محدوده کشش کابلهای مسی باشد، سرویس های Leased Line می تواند بهترین راه حل برای دسترسی به سرویس اینترنت پر سرعت باشد.
برای برقراری سرویس، کافی است با واحد فروش پهنای باند شرکت تماس بگیرید؛ ما از طریق امکاناتی که در اختیار داریم وجود امکانات لازم برای ایجاد ارتباط با سیم مسی میان محل کار شما و یکی از دفاتر توزیع اینترنت یا Gateway خود را مورد بررسی قرار داده و در صورت مثبت بودن نتیجه ، برای درخواست خط Leased Line شما از مخابرات اقدام خواهیم کرد . پس از آن فقط با تحویل یک جفت مودم از طرف شما سرویس برقرار خواهد شد.


Point to point Wireless
در بسیاری موارد که نیاز به پهنای باند بالا وجود دارد، راه اندازی یک سرویس نقطه به نقطه بی سیم ، ساده ترین و کارآمدترین راه حل به نظر میرسد. در این حالت بین دفتر محل کار شما و یکی از سایت های ما ارتباط نقطه به نقطه بدون سیم برقرار خواهد شد.
استفاده از تجهیزات باند ۲.۵ گیگاهرترز برای سرعت های پایین می تواند بهترین انتخاب باشد، اما اگر می خواهید به پهنای باند بسیار بالا دسترسی داشته باشید - بخصوص اگر ISP هستید - استفاده از تجهیزات ۵ گیگاهرتز به شما پیشنهاد می شود . در این حالت به راحتی ، حتی اگر بین محل سازمان شما و سایت ما دید مستقیم هم نباشد ، می توانید با پهنای باند بالایی تا حد ۳۰ مگاهرتز و در فاصله ۲۰ کیلومتر به اینترنت دسترسی داشته باشید.
پشتیبانی شبانه روزی از سرویس های دسترسی به پهنای باند بالا بخصوص برای ISP ها امری بسیار مهم و ضروری است و ما با افتخار اعلام می کنیم که پرسنل بخش پشتیبانی فنی ما بصورت ۲۴ ساعته برای ارائه خدمات به شما آماده هستند.

 

نظرسنجی لامرد آی سی تی

معمولاً از کدام دستگاه برای اتصال به اینترنت ، بیشتر استفاده می کنید ؟
 

درباره لامرد آی سی تی

شركت « فناوری اطلاعات و ارتباطات لامرد » از بدو تاسيس در سال 1385با هدف ارائه خدمات مناسب و گسترده با استفاده از دانش روز، فعاليت خود را آغاز نموده است. در حال حاضر اين شركت با ارائه يكي از گسترده‌ترين خدمات مبتني بر تکنولوژی روز ، استاندارد‌هاي جديدي را در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات مطرح نموده است.