جاوا اسکریپت بر روی مرورگر شما غیر فعال است .
لطفا آن را در بخش تنظیمات مرورگر خود فعال نمایید.
پس از فعال نمودن آن میتوانید برای برگشت به پورتال اینجا کلیک کنید.
سرویس VPN

با ارائه این سرویس توسط شركت فناوري اطلاعات و ارتباطات لامرد قابلیت برقراری ارتباط بین دو یا چند نقطه مورد درخواست مشتری از طریق شبکه اینترانت موجود و ديتا سنترهاي اين شركت ، فراهم می گردد. مشتری با اتصال دو سر این ارتباط به سوئیچ های ارتباطی و یا رایانه‌ می‌تواند یک ارتباط شبکه خصوصی مجازی محلی بین دو نقطه برقرار نماید. این ارتباط به صورت فنی در لایه سه از مدل OSI و یا لایه شبکه در پروتکل TCP/IP برقرار می‌گردد.

دراین سرویس، محدودیت های اشاره شده در ارتباط با سرویس هایPTP و PTMP رفع گردیده است. علاوه بر آن، مشتریان سرویس مذکور پنج مزیت اساسی ذیل را نیز در استفاده ازاین سرویس بدست خواهند آورد:

1- در این سرویس به علت ماهیت Packet Base بودن آن و توپولوژی شبکه IP، در صورت بروز قطعی در یک قسمت شبکه، ارتباط بطور اتوماتیک از طریق مسیر جایگزین برقرار می شود که این امر منجر به کاهش میزان قطعی مشترک خواهد شد.

2- در ارتباط IP-MPLS، علاوه بر توپولوژی Hub and Spoke، امکان برقراری ارتباط بین چند نقطه به صورت Full Mesh نیز میسر می باشد. این توپولوژی اجازه می‌دهد که کلیه نقاط انتهایی بدون نیاز به مسیریابی از طرف نقطه مرکزی با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند. به تعبیر دیگر، در این سرویس عملاً نقش محوری نقطه مرکزی به کلیه نقاط انتهایی واگذار می‌گردد.

3- در سرویس IP-MPLS امکان مهندسی ترافیک و کیفیت سرویس وجود دارد.

4- تعرفه قیمت های IP-MPLS نسبت به سرویسهای PTP و PTMP پایین تر و برای برقراری چندین ارتباط از نظر اقتصادی، با صرفه‌تر است.

5- تعداد نقاط تماس (Peer) در ارتباط IP-MPLS تا چند صد نقطه قابل تعریف است.

در روش ارتباطیVPN/MPLS بطور پیش فرض، توپولوژیFull Mesh بین نقاط مختلف مشتری پیاده می گردد، لذا بر اساس این توپولوژی کلیة نقاط انتهایی بدون نیاز به مسیریابی از طرف نقطة مرکزی، با یکدیگر نیز می توانند ارتباط برقرار نمایند.

 

نظرسنجی لامرد آی سی تی

معمولاً از کدام دستگاه برای اتصال به اینترنت ، بیشتر استفاده می کنید ؟
 

درباره لامرد آی سی تی

شركت « فناوری اطلاعات و ارتباطات لامرد » از بدو تاسيس در سال 1385با هدف ارائه خدمات مناسب و گسترده با استفاده از دانش روز، فعاليت خود را آغاز نموده است. در حال حاضر اين شركت با ارائه يكي از گسترده‌ترين خدمات مبتني بر تکنولوژی روز ، استاندارد‌هاي جديدي را در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات مطرح نموده است.